Ptakha – Kryla (Кліп)
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Ptakha – Kryla (Кліп)

В мережі з’явилось відео на нову мотиваційну пісню «Крила», яку музичний проект Ptakha поширив на своїх офіційних каналах минулого тижня. Досі квартет Ptakha випускав анімаційні роботи та співпрацював з режисерами з Лондона. А сьогодні відбувся офіційний реліз першого кліпу, де нарешті можна побачити дівчат з їхніми музичними інструментами.

«Нарешті ми відчули, що прийшов час з’явитись самим у власному кліпі. Досвід перших серйозних зйомок був достатньо цікавим, ми провели на знімальному майданчику більше 17 годин – всі були втомлені, але розуміли спільну мету і жартували що премія «Оскар» так просто не дістається», – розповідають учасниці Ptakha.

Відеороботу знято на найновішу пісню від Ptakha, яку дівчата написали на вірш легендарної поетеси Ліни Костенко. У цьому кліпі дівчата також не змогли обійтись без анімації, яка цього разу проявилась візерунками на сукнях.

Презентувавши свій перший «живий» кліп, учасниці гурту Ptakha одразу ж замислилися про наступні музичні релізи та плани на наступний рік вцілому. Виходячи з того, що дівчата досі ще не мали живих виступів з Ptakha, навесні вони планують організувати свій перший концерт, який відбудеться закордоном, а вже влітку планують взятися за запис першого повноцінного альбому.

Українська музика: Ptakha – Kryla

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *