Ptakha – Ізпрежди віка
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Ptakha – Ізпрежди віка (Сингл)

Пам`ятаєте, кілька місяців тому ми розповідали вам про дебютний трек цікавого дівочого електро-фольк проекту Ptakha? Так от, наразі дівчата підготували для слухачів наступну порцію своєї творчості у вигляді космічного синглу «Ізпрежди віка», в основу якого було покладено стародавню дохристиянську обрядову пісню, що містить сюжет створення Всесвіту. Новий трек, так само як і його попередник, було створено дистанційно між двома містами, ба більше – між двома країнами, Україною та Великобританією, Львовом та Лондоном.

«Трек «Ізпрежди віка» – це однозначно витвір новітніх технологій, адже творився повністю дистанційно. Добре, що життя в онлайні дає таку можливість. Нам подобалась ця старовинна пісня і ми почали придумувати вокальні та інструментальні частинки треку. Потім з’явилась ідея застосувати вокальну техніку «контрапункту» – це коли кожен голос веде свою незалежну мелодію. Це щось незвичне, але дуже цікаве. Про таке кажуть «ламає мозок», але водночас зацікавлює натиснути клавішу play ще раз, щоб повністю відчути кожну вокальну мелодію»,– поділилися з «Нотатками» учасниці проекту Ptakha.

Окрім того, дівчата розповіли нашому сайту, що їх неабияк захопила тематика космогонічного твору-першоджерела, де описується тодішнє розуміння людей про світобудову. Так, для прикладу, за актуальними на той час уявленнями, Земля та Небо народились з жовтого піску, знайденого на дні моря. Варто додати, що свого часу ця пісня також була достатньо популярною на теренах нашої Батьківщини у якості колядки.

Щодо подальших творчих планів, то наразі квартет Ptakha максимально занурений у роботу над кліпом на попередню згадану нами пісню «Рута-м’ята», за який, до речі, взялися спеціалісти з Лондону. Реліз кліпу заплановано на травень і вже зараз його автори можуть з упевненістю сказати, що він має вийти досить оригінальним. Також учасниці колективу вже мають багато «космічних» ідей щодо свого наступного відео, тож цілком можливо, що ми з вами із часом побачимо візуальний супровід і до сьогоднішньої прем’єри «Ізпрежди віка».

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. musicua-fan says:

    Прекрасна версія пісні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *