Pta Khi – Квиток на Місяць
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Pta Khi – Квиток на Місяць (Сингл)

Абсолютно нову композицію під назвою «Квиток на Місяць», яку музиканти молодого мелітопольського арт-рок гурту Pta Khi тільки-но виклали в Інтернет у якості синглу, учасники гурту присвятили усім дослідникам космосу, що так і не повернулися додому. У найпершу чергу це стосується екіпажу «Союзу-11», який під час здійснення місії було раптово розгерметизовано, внаслідок чого вся команда літального апарату загинула. Трапилася ця трагедія у 1971році, а після неї радянські кораблі «Союз» не запускали у космос цілих 18 місяців, ретельно вдосконалюючи та модернізуючи їхні компоненти.

Але окрім прямого сюжетного задуму, за словами автора її слів та музики Валерія Єгорова, у пісні «Квиток на Місяць» приховано ще дещо. «Там є такі слова: «коли війна скінчиться – ти назад поклич мене». Цим рядком я просто хотів без відкритих відсилок до нинішніх реалій показати душевний стан окремої людини, що отримала приголомшливу можливість втекти від того, що може існувати лише на Землі: люті, ненависті, кровопролиття, взаємної зневаги між людьми, тотальної зневіри та іншого. Я хотів донести слухачу, що на місці ліричного героя може опинитися практично кожен. Ніколи не варто забувати, що навіть втеча на Місяць не така вже солодка, бо ти розлучаєшся з близькими, рідними та, врешті-решт Батьківщиною, і ніколи не варто лишати надії на повернення», – розповів «Нотаткам» вокаліст гурту Pta Khi Валерій Єгоров.

Нагадаємо, що не так давно Pta Khi презентували широкому загалу першу частину свого повноформатного альбому – дебютний EP під назвою «Човен Снів». А вже зовсім скоро, за словами хлопців, відбудеться реліз і другої частини платівки, що буде складатися виключно з авторського матеріалу. Слідкуйте за новинами та чекайте на презентацію у жовтні-листопаді 2015 року.

[fap_track id=”7322″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Денис says:

    де*ьмо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *