Pta Khi – Човен Снів. Частина друга
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Pta Khi – Човен Снів. Частина друга (ЕP)

Ексклюзивна прем’єра на «Нотатках»: світ побачила друга частина дебютного альбому «Човен снів» мелітопольського арт-рок гурту Pta Khi. Свіжий EP-реліз, так само як і його попередник, вмістив у себе п’ять композицій молодого колективу, з відмінністю у тому, що презентований сьогодні матеріал є авторським. Нагадаємо, що в першій частині платівки «Човен снів» учасники гурту взяли за основу твори відомих українських поетів.

«Поринаючи в атмосферу обуреної морської стихії («Шторм»), слухач спостерігає три точки зору на самотність («Лист до дзеркала», «Квиток на Місяць», «Подих»), а наприкінці альбому прислуховується до таємничої української мантри («Вітер»). На нашу думку, якість запису не є ідеальною, однак нами було зроблено все можливе, щоб донести необхідну атмосферу та змістовність до реципієнтів», – розповіли музиканти у прес-релізі.

Окрім того, учасники гурту Pta Khi розповіли, що незабаром планують презентувати публіці свою нову концертну програму, що складатиметься з пісень обох частин «Човна снів», а також з абсолютно нового матеріалу. Додамо, що концертний тур мелітопольців розпочнеться вже наприкінці січня 2016 року.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *