Pta Khi — Човен Снів (ЕР)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Pta Khi — Човен Снів (ЕP)

Пропонуємо вам ознайомитись ще з одним свіжим релізом від молодих вітчизняних виконавців – дебютним альбомом мелітопольського арт-рок гурту Pta Khi під назвою «Човен Снів». Якщо точніше, то цей реліз являє собою першу частину дебютного альбому та був представлений у класичному форматі EP.

Щодо самої назви колективу, то спочатку вона мала одне значення, а з часом, як розповіли учасники гурту, почала дещо трансформуватись та видозмінюватись. Частка Pta походить від теорії письменника Бернара Вербера про істину назву Атлантиди, яка, на його думку, звучить як Ха-Мем-Пта, а закінчення Khi – літера грецького алфавіту, якою позначають таємниче та непізнане.

Реліз «Човен Снів» вмістив у себе дві інструментальні інтро та аутро композиції, а також три пісні, в яких використана лірика відомих українських поетів – у треку «Гримить!» – слова Івана Франка, у композиції «Срібний Птах» – рядки Євгена Плужника, а в пісні «Тіні Забуті» – творчість Михайля Семенко. Друга частина альбому, робота над якою наразі триває, за словами музикантів, складатиметься виключно з авторських творів гурту Pta Khi.

Слідкуйте за новинами формації та долучайтесь до спільнот у соцмережах.

[fap_track id=”6403″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *