Pta Khi — Apolivetla
Живі виступи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Pta Khi — Apolivetla (Концертний альбом)

Зовсім юний мелітопольський арт-рок гурт Pta Khi виклав у всесвітню мережу свій новий концертний альбом під назвою Apolivetla, записаний під час виступу на полтавській студії OneY. Згаданий концерт тривав близько години та вмістив у себе матеріал із першого ЕР «Човен Снів», та, звісно ж, нові пісні.

«Щоб не робити спойлерів, до концертного альбому було вирішено включити не всі пісні, що прозвучали 7 липня у Полтаві. Але все ж таки нові композиції на диску Apolivetla присутні: «Шторм» (декламація вірша Євгена Ліра, що грає у гурті на клавішах та бас-гітарі), Solis (інструментальна композиція, Валерій Єгоров на губній гармошці) та «Вітер» (наша українська мантра, найулюбленіша серед учасників гурту для виконання наживо). Крім того, до запису увійшов наш кавер на чудовий український гурт «Один в Каное» – пісня «Човен» на слова Івана Франка», – розповіли музиканти.

Учасники гурту Pta Khi висловлюють щиру подяку полтавському творчому об’єднанню Magnum Opus за організацію концерту, а також за чуттєву декламацію віршів на ньому. За словами музикантів, це стало справжньою прикрасою атмосфери зустрічі. Полтава настільки припала до душі музикантам гурту Pta Khi, що вже 25 жовтня вони обіцяють повернутись туди із новим концертом.

[fap_track id=”7441″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *