PRYMARA – Гедоністи
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

PRYMARA – Гедоністи (Кліп)

Амбіційний столичний проект Prymara у складі Максима Семибаламута та Віталія Козаченко презентував свій дебютний сингл «Гедоністи», одразу доповнивши його ще і першим офіційним кліпом. Запис і зведення треку: Сергій Заболотний, студія Lipkyzvukozapys, Київ. Мастеринг: John Davis, Metropolis Studios, London.

Зауважимо, що під поняттям гедоніста криється образ людини, для якої найголовнішою метою у житті та одночасно найвищим благом є отримання всіляких насолод. «Пісня була написана наприкінці 2017 року як один з перших експериментів гурту з ураїномовними текстами (раніше ми писали виключно англійською). Саме після роботи над демо-версією «Гедоністів» колектив зрозумів, що хоче робити більший акцент на синтезаторах і почав активно використовувати їх у творчості», – поділився з читачами «Нотаток» учасник Prymara Максим Семибаламут.

Режисером відео виступив Сергій Жерехов. «Кліп ми знімали у листопаді 2018 на Подолі, а усміхнені люди в кінці відео – випадкові перехожі, які просто погодилися для нас посміхнутись на камеру», – додають музиканти.

Цікаво, що проект Prymara планує найближчим часом продовжувати активно зосереджуватися на своїй творчій роботі для того, щоб вже зовсім скоро порадувати меломанів дебютним альбомом. Слідкуйте за новинами!

PRYMARA – Гедоністи
Google Play

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *