PRYMARA – HEDONIA
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

PRYMARA – HEDONIA (Альбом)

Після пари оприлюднених синглів, про які ми свого часу розповідали читачам «Нотаток», кияни з інді-гурту Prymara представили на розсуд меломанів свою дебютну повноформатну платівку під назвою HEDONIA. «Дивні тексти, альтернативний рок і зовсім трішечки електроніки для гедоністів, авантюристів і романтиків», – саме так характеризують свіжий реліз самі музиканти проекту Prymara.

Альбом записано і зведено на київській студії LipkyZvukoZapys в період з лютого по вересень 2018 року, мастеринг робився у Лондоні (John Davis, Metropolis Studios).

«Ділимося із вами нашим дебютним альбомом HEDONIA! У ньому ми поєднували дивакувату лірику з ностальгічними синтезаторами, а серед тематик текстів зібрали набір гріхів сучасності поруч із саморефлексією та пост-апокаліптичними замальовками. Усі інструменти на альбомі записувалися всього двома людьми, основними і єдиними учасниками проекту», – розповів нашому сайту Максим Семибаламут.

Наразі згадана восьмитрекова платівка вже доступна для вільного прослуховування у мережі, а також для придбання на цифрових майданчиках за нищевказаними посиланнями.

PRYMARA – HEDONIA
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *