Prozori – Rio-Rio
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Prozori – Rio-Rio (Кліп + EP)

І знов і знов ми віднаходимо для вас дещо цікавеньке з поприща сучасної української музики у різноманітних її стилістичних варіаціях, і от, сьогодні ми з радістю презентуємо вам творчість столичного проекту Prozori. Чи знали ви раніше, чи хоча б чули, що таке vampire surf rock? Чи може захоплюєтесь жанром twee pop? Особисто я – ні, тож вищезгаданий музичний проект мене неабияк заінтригував і як виявилось, недаремно.

Отже, київський гурт Prozori є мистецьким проектом Євгена Могилевського, виступаючого у ролі автора та виконавця практично всіх композицій, яких, до речі, у формації вистачає. Станом на сьогодні у дискографії «Прозорих» присутні два студійні міні-альбоми «Ло-ло-ло» та Rio-Rio, які чомусь знову ж таки обізвали максі-синглами, не зважаючи на кількість представлених треків (5 та 7 відповідно). Обидва релізи з’явилися майже одночасно у минулому 2015 році, з однією принциповою різницею у мові виконання: «Ло-ло-ло» – російськомовний міньйон, а от Rio-Rio вже характеризується україномовною лірикою.

Завантажити


Робота над ними проходила на студії Lipkyzvukozapys під керівництвом Вадима Лазарєва та за участі консультаційного продюсера Петра Чернявського (Peter and the Wolves).

Завантажити


Окрім того, трохи більше місяця тому у мережі з’явився перший офіційний анімаційний відеокліп гурту Prozori на однойменну до назви EP україномовну пісню Rio-Rio. До речі, цей ролик, створений спеціально для поширення на теренах Інтернету, чомусь також виявився практично не поміченим вітчизняними меломанами, але ми спробуємо зі свого боку хоча б трохи це виправити. До того ж робота є цікавою сумішшю мексиканських мотивів з відчутним впливом унікальної місцевої релігії Santa Muerte (Священна Смерть), готичної атмосфери та, як говорить автор, чудернацького «пляжного» звучання. Enjoy!

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. folker says:

    Прозорі були засновані ще у 2003 році, якщо не помиляюся і певний час були доволі популярними. Думав, вони занепали, приємно, що гурт відродився.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *