Проти Ночі – День
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Проти Ночі – День (Кліп)

Знов і знов повертаємося до контрасту холодної погоди та теплої музики, що, власне, не дивно, з огляду на осінню холоднечу та велику кількість нових цікавих релізів українських виконавців. Сьогодні ми пропонуємо до вашої уваги саме таку, світлу за настроєм музичну новинку від столичного фанк-рок гурту «Проти Ночі» під назвою «День», що стала восьмим офіційним кліпом відеографії команди.

Зйомки свіжого відео проходили у місті Ірпінь, та відбувалися за допомогою звичайної цифрової фотокамери. «Кліп «День» – це моя зустріч із подругою, з якою давно не бачились, це те, що бачила я, те, що бачила вона, все те, на що ми звертали увагу. Я хотіла показати у кадрі почуття, щирість і радість, які виникають, коли зустрічаєшся з близькими друзями і проводиш з ними час, а потім спогади про ці зустрічі ще довго гріють серце», – розповіла у коментарі «Нотаткам» вокалістка «Проти Ночі» Анна Раскі.

Співачка також зазначила, що після інтернет-релізу ролика «День», ліричний напрямок творчості формації робить невелику паузу, натомість музиканти планують «залишити лірику у спокої і далі лабати нормальний рокешнік зі смачними фанковими шматками та продовжувати смалити на сцені».

Українська музика: Проти Ночі – День

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Гість says:

    Дуже приємний, теплий кліп. Режисеру дякую за настрій))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *