Protonics – Контраст
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Protonics – Контраст (Кліп)

Сьогодні, 18 серпня, гурт Protonics випустив постіронічний кліп на пісню «Контраст». Protonics – хаотичний електро-рок колектив. За словами музикантів, їхній гурт генерує природну енергію людських атомів на танцполі та сублімує внутрішній хаос у рухи тіла.

Головна ідея роботи «Контраст» – дослідити умовність та штучність будь-яких обмежень чи правил у житті людини. «Світ це велика гра у «правильне» та «неправильне», а нам головне не забувати, що це всього лиш гра і будь-що хороше чи погане – відносно. Контраст – це найважливіше, єдине, що надає життю сенсу, різноманіття та драйву, адже саме зміни дозволяють нам мислити, аналізувати, сміятися і плакати – рухатися», – кажуть учасники команди.

Пісня «Контраст» стала першим гучним словом гурту Protonics в українському муз. просторі не даремно, адже зачіпає важливі для учасників теми і презентує публіці іронічний настрій та бунтівний характер гурту.

Protonics – Контраст

Основна концепція кліпу – це подорож по фантастичним та суперечливим ситуаціям, які активно відсилають до реальних абсурдів та сучасної поп культури. Герої кліпу – це учасники гурту (Лесь, Віталік та Назар), які серед безлічі епізодів шукають «що ж насправді важливе?». А важливо те, що не важливо нічого :) Кожен образ та сцена – це, так чи інакше, пасхалка-відсилка і гурт сподівається, що публіка зможе впізнати кожну.

Зйомку кліпу провела студія LINZA production, режисером і продюсером якої є фронтмен гурту Лесь Якимчук.

Цікаві факти:
– хлопці відмовилися від зйомок на натурі та провели їх повністю у студії на green screen для того щоб підкреслити штучність та вигаданість ситуацій кліпу;
– зйомки кліпу тривали один день, тоді як монтаж – цілий місяць кропіткої роботи;
– безліч кадрів вийшли абсолютно випадково та не входили у первинний сценарій, але так сподобалися хлопцям, що врешті увійшли у фінальний монтаж. (наприклад сцена конкурсу краси);
– у вступних титрах кліпу йдеться про «науково-популярний кліп», адже хлопці сприймають його як дослідження морально-психологічних установок людини. Дослідження завершить реакція публіки – цікаво що вона назве «правильним» чи «неправильним» :)

Наразі музичний гурт уже на фінальній стадії роботи над наступними сингл-релізами та музичними відео, які найближчим часом з’являться на світ.

Protonics – Контраст
Придбати
Гурт у FB

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *