КолосДискографія:

2012 – 28.12.87.

2013 – Дельфіни

Колос” – сайд-проект вокаліста луцького гурту “Фіолет” Сергія Мартинюка. Всі пісні, представлені Сергієм, були написані у найрізноманітніші часові проміжки творчого шляху, але з ряду причин так і не стали частинкою пазлу з назвою “Фіолет”. На перший погляд прості, але при детальнішому ознайомленні надзвичайно глибокі, пісні зацікавлюють своїм особливим шармом і лірично-романтичним настроєм. Якісний і цікавий матеріал було вирішено презентувати громадськості, зібравши у своєрідну творчу збірку під назвою “28.12.87”, що символізує дату народження Колоса і вміщує найширший спектр емоцій і переживань лідера”Фіолету”. Задуману музичну атмосферу Колосу допомагає створювати гітарист фіолетових Коля Тимощук, який не так давно і сам презентував свій власний проект – KissMeGoodbye.

Музика, яку створює Колос, приходить до нього цілісними мелодіями і гармоніями, які згодом допомагають реалізувати у повноцінний матеріал друзі музиканта. Цікаво, що процес написання пісні не займає у Сергія більше п`яти хвилин, адже, створивши перші рядки, він вже знає, як будуть виглядати останні. Робота над новими композиціями не припиняється, по суті, майже ніколи, деколи просто роблячись непомітним для всіх і навіть для самого Сергія. Всі щоденні ситуації і обставини залишають свій відбиток у житті, пізніше перетворюючись на музичний матеріал, що зачаровує, надихає і не лишає байдужим.

У рамках туру на підтримку платівки Колоса “28.12.87” було проведено чимало концертів у багатьох містах України, які характеризувались особливою творчою і близькою атмосферою, отримавши лише схвальні відгуки від вдячних відвідувачів. Тож, такий успіх проекту має надихнути музикантів на нову, поза-фіолетову творчість і нові концертні тури.

Всі записи з теґами “Колос”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *