Procrust - Україна понад усе
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Procrust – Україна понад усе (Кліп)

Представляємо вам ще одну цікаву новинку від молодих вітчизняних виконавців – патріотичну пісню і кліп під назвою «Україна понад усе» від столичного гурту Procrust. Це відео є дебютним для колективу і тільки розпочинає відлік творчого шляху музикантів та їхніх втілених у життя ідей.

Як розповів «Нотаткам» лідер гурту Дмитро Вовк, над першим кліпом формації працювала знімальна група телеканалу «СТБ», переважна більшість якої діяла на благодійних засадах, підтримавши та надихнувшись основною ідеєю відео. Музичну міні-стрічку «Україна понад усе» знімали протягом двох днів на студії «ДІЯ», що знаходиться на території відомої кіностудії імені Довженка.

Знімальна група прагнула відверто відобразити у кліпі нагальну ситуацію в Україні, використавши для цього образи трьох чоловіків-можновладців, які розділяють нашу державу і символізують трійцю найбільших гріхів, образ пригніченої дівчини – України, яка хоча й замурзана багнюкою, проте не втрачає перспектив і сподівань на світле майбутнє, та постать військового, що штампує справи загиблих солдатів маркером «конфіденційно».

Музиканти Procrust обіцяють не зупинятися на досягнутому і вже анонсували вихід свого дебютного альбому наприкінці липня 2015 року. Станом на сьогодні, його сформують вісім авторських композицій, чотири з яких мають українську лірику, три – англійську та одна – російську. Слідкуйте за новинами та анонсами від гурту.

Теґи: Українська музика, український рок, Procrust, Україна понад усе

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *