PROBASS ∆ HARDI & alyona alyona - Роздам сповна
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

PROBASS ∆ HARDI & alyona alyona – Роздам сповна (Сингл)

Цього року вся країна довела світові, що ми сильні. Ми вистояли та переможемо, бо роздаємо сповна нашим ворогам та ніколи не схилимось. Буде перемога, українська музика звучатиме світом, наша культура ще довго буде міжнародним трендом, але для цього нам ще треба багато працювати та допомагати ЗСУ.

«Україна сьогодні для нас дійсно ненька. І кожен робить все можливе, щоб її захистити. А вона, в свою чергу, нам віддає. Вона для нас теплий вітер, рідна земля, шовковиста трава і все, що допомагає нам її зберегти» – коментує новий трек alyona alyona.

«Наша коллаборація це гарний приклад спільної роботи з різних точок земної кулі» – каже фронтмен гурту DJPROBASS. «Але була повна довіра та творча свобода, відчувалося що хвиля та розуміння фінального результату співпадає. Все було на одному диханні без правок та доробок, це свідчить про максимальну синергію між нами та Альоною. А поєднання енергій завжди дає результат. Також в треку ми додали особливий хук який просто розвалює!».

Ми закликаємо вже зараз відмовитись від будь-якого контенту ворогів, від блогерів та артистів, весь світ відміняє агресора і ми повинні заповнити звільнений простір українською культурою, яку у нас завжди намагались вкрасти чи заборонити. Саме зараз час розвивати та підтримувати своє, бути українкою/українцем зараз складно, але весь світ дивиться на нас та підтримує, і ми повинні завжди тримати цей високий рівень поваги.

Слухайте новий трек “Роздам сповна” на всіх майданчиках!

PROBASS ∆ HARDI & alyona alyona – Роздам сповна
Музичні майданчики

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *