Private Route - Вопросы (ЕР)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Private Route – Вопросы (ЕР)

Молодий альтернативний рок-гурт Private Route з міста Чернігів завершив роботу над своїм першим студійним EP-релізом під назвою «Вопросы», та виклав результати своєї творчої праці у всесвітню мережу. EP вмістив у собі чотири авторські композиції колективу, виконані російською та українською мовами. Звісно ж, на релізі знайшлося місце і для надактуальної пісні «Зупиніть війну!», яка останнім часом стала популярною серед користувачів соціальних мереж. Саме із нею Private Route стали лауреатами обласного етапу конкурсу фестивалю «Червона Рута».
Історія створення гурту бере свій початок у 2013 році, коли троє непрофесійних музикантів вирішили об’єднати свої музичні бачення та творчі ідеї. Тож наразі маєте чудову нагоду ознайомитись із першими результатами їхньої діяльності, які без сумніву вийшли гідними та вартими прослуховування.
Наразі актуальний склад Private Route виглядає наступним чином: Дмитро Карпенко (гітара та вокал), Єгор Фелюст (ударні) та Дмитро Лайко (бас та бек-вокал). Долучайтесь до офіційної спільноти молодого та перспективного колективу та слідкуйте за новинами від музикантів.


[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/71716841″ params=”color=666565&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=true&show_reposts=false” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *