Postsense – Щуряча совість
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Postsense – Щуряча совість (Сингл)

Учасники гурту Postsense презентували свою студійну новинку «Щуряча совість», яка має одночасно припасти до душі як прихильникам гітарного рокового саунду, так і поціновувачам оркестрових аранжувань. Саунд-продюсером даного синглу, як і багатьох інших композицій проекту Postsense, виступив Сергій Любінський (Knob) зі знаної столичної студії звукозапису Revet Sound. Лід вокал – Ніка Самандас.

Цікаво, що ідея пісні «Щуряча совість» з’явилася у лідера гурту Євгена Павлюковського після прочитання книги Оксани Забужко під назвою «Музей покинутих секретів» (2009) – роману з численними відзнаками та номінаціями, сюжетна лінія якого охоплює період 1940-2004 років на прикладі родинної саги трьох поколінь. Життєві події родини тісно переплетено з українською історією, зокрема з діяльністю УПА, голодомором, відлигою тощо, а завершується розповідь напередодні старту ще одного епізоду вітчизняної історії – Помаранчевої революції.

«Історія не вчить, але безкарним не лишається ніхто. У кожного своя власна боротьба і своя кара. Саме таку ідею закладено у новий сингл «Щуряча совість», який вже доступний для прослуховування! Це абсолютно нова пісня, записана навіть не зі струнним квартетом, а скоріше зі струнним оркестром – у роботі над нею брала участь велика кількість різних музикантів. Разом ми зробили варіацію на тему повноцінного оркестрового аранжування. Скоро на рок радіостанціях країни!» – коментує новинку Євген Павлюкоський.

Варто також додати, що згадана нами прем’єра відбулася напередодні оприлюднення ще однієї новинки від команди Postsense, на цей раз у вигляді офіційного відеокліпу. Слідкуйте за новинами!

Українська музика: Postsense – Щуряча совість

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *