Postman – Stage 13
Живі виступи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Postman – Stage 13 (Live)

Маємо для вас новинку від фронтмена столичного інді-рок гурту 5 Vymir Костянтина Почтара та його не менш атмосферного альтер-его Postman: днями музикант поділився зі своїми слухачами свіжим двотрековим live-сетом, записаним у травні на hromadske.tv. До переліку представлених новинок потрапили два треки – україномовний «До зірок» та англомовний Cold side of your bed, обидва з яких мають увійти до майбутнього студійного лонг-плею виконавця. Окрім, власне, вже згаданого нами живого аудіо-матеріалу, до релізу додається також відео з «Громадського».

«Я хотів би висловити величезну подяку за роботу всій команді професіоналів з «Громадське Культура». Неймовірно радий представити вам, слухачі, одразу дві нові пісні, адже я дуже довго чекав цього моменту», – зазначив Postman. Варто додати, що втілити у життя заплановану музичну атмосферу Костянтину допомогла скрипалька Moe Nagasi, яка також приймала участь у створенні дебютного сольного EP виконавця, вже більше ніж півроку доступного для ознайомлення на нашому сайті.

Щодо подальших планів на майбутнє проекту Postman, то це питання достатньо складне, адже, як неодноразово зазначав його автор: «Поведінку мого альтер-его Postman напевно знає тільки він сам, але я впевнений, що він точно придумає щось цікаве». У будь-якому випадку, долучайтеся до спільнот сольного проекту Костянтина у соціальних мережах та дізнавайтеся про новинки першими!

ЗавантажитиВам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *