Postman, Omodada, Tatomyr – 1997
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Postman, Omodada, Tatomyr – 1997 (Сингл)

Музиканти груп 5 Vymir, Tik Tu i Lemko Bluegrass Band випускають спільну пісню під назвою 1997.

Postman (справжнє ім’я Костянтин Почтар, фронтмен столичної рок-групи 5 Vymir) – музикант, мультиінструменталіст, композитор і автор текстів. Omodada — сольний проект тернопільського музиканта Лесика Драчука, одного з засновників групи Tik Tu. Рост Татомир – львівський музикант, мультиінструменталіст, учасник фольк-груп Lemko Bluegrass Band i Burdon Folk Band.

Костя Почтар: «З Ростом і Лесиком ми давно знайомі, але зустрілись втрьох випадково на дні вуличної музики у Львові цього літа. Ми всі виступали там на різних сценах і мали лише пару годинок вільного часу. Але провели їх так круто, що домовились зустрітись такою компанією ще разок.

За якийсь час ми зібрались у Тернополі, в студії Лесика і цілий день займались двома речима – чілили та джемили. Це був топовий день, один з хайлайтів осені. Погода – супер, ти тусуєш в студії з музикантами, яких дуже любиш, нікуди не треба йти, жодних планів. Це найкраща атмосфера для створення музики. Окрім джемів хотілось записати ще й якусь пісню. Я мав кілька готових і заспівав одну з них під акустику. Чуваки дописали свої партії і знову ми роз’їхались. І ось за півроку, на 4 тижні карантину Лесик висилає готовий трек – він дописав туди ще пару інструментів, спродюсував пісню. Це все сталось так натурально і спонтанно.

Це глибока і водночас легка пісня. У ній багато простору для слухача і його думок. Мені подобається, що вона інтерактивна. Її герой лише задає питання слухачам».

Postman, Omodada, Tatomyr – 1997

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *