Postman – Context
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Postman – Context (Альбом)

Фронтмен київського гурту 5 Vymir Костянтин Почтар написав своїм слухачам ціле музичне послання, чи то коректніше буде сказати розповідь, або ж навіть цілий роман, адже якщо порівнювати музичні релізи із літературними, то класичний студійний альбом можна ототожнити із цілою книжкою. І, як всі знані автори, виконавець звісно що рекомендує слухати свій лонг-плей від першої до останньої пісні, так би мовити, не пропускаючи сторінок, бо в такому випадку ви ризикуєте не отримати цілісну сюжетну картину з усіма нетотожними настроями і чуттєвими вкрапленнями. Отже, не висмикуйте пісні-слова із контексту нового альбому проекту Postman, який, до речі, так і називається – Context.

Для тих, хто не знає, зазначимо, що Postman – поприще для сольних напрацювань вокаліста гурту 5 Vymir, яке існує паралельно з основною формацією, доповнюючи та довершуючи головний проект. У рамках цього акустичного формування, Костянтин Почтар вже встиг презентувати восени минулого року свій дебютний EP «Бали і Кораблі», про який ми вже згадували на сторінках «Нотаток».

Нова платівка Context складається із двох різних, але цілком рівних частин – англомовної та україномовної. Запис: Crimy Records (Антон Пушкар, John Sleeper), зведення і мастеринг: Lipkyzvukozapys (Вадік Лазарєв) . «5 годин запису, 4 години зведення. Мені багато чого хочеться сказати, але, як відомо, музика – куди кращий комунікатор аніж звичайні слова, яких теж не варто недооцінювати. Я присвячую альбом усім тим людям, яких я люблю, групі 5 Vymir, батькам і рідному місту. Побачимось на концертах туру!» – написав у соціальних мережах Костя Почтар aka Postman.

До речі, про згаданий музикантом тур на підтримку альбому Context: станом на сьогодні він включає у себе виступи у шістьох містах України, серед яких Кам’янець-Подільський, Івано-Франківськ, Львів, Стрий, Тернопіль та, звісно ж, Київ. Шукайте детальний розклад та ще більше інформації у соціальних мережах.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

3 коментаря

  1. Ігор Бузницький says:

    Хлопцям – натхнення! І подяка за їх роботу!

  2. Андрій says:

    Чудовий реліз, дякую!

  3. Дарья says:

    Вали нахер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *