Postman – Бали і Кораблі
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Postman – Бали і Кораблі (EP)

Вокаліст київського гурту 5 Vymir Костянтин Почтар (він же Postman) поділився зі слухачами своїм першим сольним міні-альбомом під назвою «Бали і Кораблі». Новий акустичний п’ятитрековий EP було записано на студії Lipky Zvukozapys за допомогою друзів та колег музиканта.

«Диск «Бали і Кораблі» ми записували разом із Вадимом Лазарєвим на студії Lipky Zvukozapys. Вадік прогнав мої треки через магнітну стрічку і вийшло дуже тепло й атмосферно. Окрім того, мені допомагали Семен Терещенко (ударні) і Moe Nagasi (скрипка). І хоча ці пісні відрізняються від творчості 5 Vymir, але нотки нашого спільного колективу слухач неодмінно відчує, починаючи навіть з назв пісень», – написав Костянтин у соціальних мережах.

За його словами, він доволі часто приносив на репетиції подібні композиції, але починаючи їх розбирати, музиканти доходили до спільного висновку про те, що акустика їм дійсно пасує найбільше. У свіжому EP проекту Postman зібрано пісні практично полярних напрямків – тут і соціально спрямована композиція «Бали і кораблі» і ностальгічна «Київські вулиці», і, звісно ж щира любовна лірика.

Наразі Костянтин Почтар вже планує серію акустичних концертів містами України та близького зарубіжжя, тож слідкуйте за новинами від музиканта.

[fap_track id=”7560″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *