Поророка – Нащо
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Поророка – Нащо (Сингл)

Indie-проект «Поророка» презентує перший трек «Нащо» зі свого дебютного альбому. Нагадаємо, що раніше столичні музиканти оприлюднили відео живого виконання матеріалу своєї платівки, а наразі настав час і для студійних релізів.

Зауважимо, що в основі даної роботи лежить вірш Тараса Шевченка «Нащо мені чорні брови» (Думка). За словами учасників гурту, цей вірш було покладено на музику вже дуже давно і він також є відомим у якості романсу, утім, у їхньому виконанні він дістав трохи інакше звучання. До недавнього часу цей вірш був відомий у вигляді романсу Дениса Бонковського, який у 1939 році виконувала українська співачка Оксана Петрусенко.

«Ми з Євгеном Колядою вдвох писали цю пісню спочатку просто заради цікавості, для конкурсу від фестиваля Тараса Шевченка «Ше.Fest». А потім якось закрутилося все в Pororoka… Згодом зустріли Лізу Жарікову і Олену Гетьманську – із їхніми вокалами та бандурою пісня зазвучала на повну», – коментує вокалістка гурту «Поророка» Оксана Сугак.

Накопичення матеріалу відбулось на київській студії LSD Records, за зведення і аранжування відповідав гітаріст гурту Євген Коляда, мастеринг – студія SoundPlant. Дизайн обкладинки – Лілія Воронцова.

Поророка – Нащо
Поророка y FB

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *