Pororoka – Дебютний альбом
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Pororoka – Дебютний альбом

Dark-folk гурт Pororoka випустив однойменний дебютний альбом.

Трек-лист включає вісім пісень, одна з яких написана на вірш Т.Шевченка «Думка» (Нащо мені чорні брови). Як розповіла вокалістка Світлана Сугак, робота над студійними записами тривала близько двох років. Накопичення матеріалу відбувалось на двох студіях, а фіналізували альбом на студії SoundPlant.

Вперше робота вийшла у форматі «живого відео» у квітні 2018-го, тоді практично з одного дубля було записано 7 треків. Пізніше до альбому увійшла пісня «Журавель», присвячена пам’яті Народних Героїв України луганчан Олени Куліш та Володимира Альохіна, яких у серпні 2014-го року розстріляли терористи ЛНР за допомогу українським військовим в Луганському аеропорту. Доля подружжя залишалася невідомою близько року.

Pororoka

В цілому, як зазначила фронтвумен гурту, за своєю тематикою альбом вийшов наповненим і різноплановим. «Тут про героїв минулого, козаків, та про сучасних героїв, роздуми щодо власної долі, життя та смерті, пошуки себе та свого кохання. Все змішалось і, гримаючи, понеслось, як справжня хвиля. Тому альбом вирішено було робити однойменним».

Додамо, що назва гурту означає велику приливну хвилю, яка утворюється двічі на рік на річці Амазонці, коли води Атлантики стикаються з річними. З індіаської мови тупі дослівно перекладається як «великий рокіт». У листопаді 2019 гурт презентував офіційний кліп на заглавний трек альбому «Нащо», присвячений темі Розстріляного Відродження.

Pororoka – Дебютний альбом
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *