Pororoka
Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

Pororoka – Debut Album in Live Session (Відео)

Молодий столичний indie-гурт «Поророка», що поєднує у своїй творчості елементи поп-рок та фольк-музики, випустив дебютний ЕР у живому форматі. Заснований на початку 2017 року, колектив записав дебютний EP у вигляді live session, оприлюднивши відповідний ролик на своїй сторінці у YouTube. Загалом до релізу потрапили сім авторських композицій: «Океани», «Не Спи», «Коліє», «Нащо», «Чом би», «Неможливо» та «Дерево».

«Видання альбому у вигляді live-session – це такий порив якнайшвидше сказати світові «Привіт! Ось ми, ось у нас є така творчість і ми готові нею ділитися». Для нашої музики цілком прийнятний формат живого запису, тому було вирішено зробити подібний реліз. Підготовка, запис і обробка відео/аудіо матеріалу зайняла приблизно 3 місяці. Реалізувати ідею із записом нам допомогла студія Broken Bricks. Утім, що стосується саунду, цю роботу повністю на себе взяв наш гітарист Євген Коляда», – розповіла читачам «Нотаток» вокалістка гурту «Поророка» Світлана Сугак.

Додамо, що попереду на учасників «Поророки» чекає студійний запис пісенного матеріалу у класичному форматі – вже незабаром має відбутися реліз найніжнішої композиції з альбому, треку «Чом би», у вигляді окремого синглу.

Pororoka – Debut Album in Live Session

Гурт у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Денис says:

    Десь я вже бачив цю дівчину-вокалістку. У іншому гурті якомусь?

  2. Андрій says:

    Чудові пісні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *