Поророка – 16
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Поророка – 16 (Кліп)

Гурт «Поророка» випустив новий сингл «16» та відеокліп до нього. Нова робота indie-проекту істотно відрізняється від звучання дебютного альбому гурту, хоча в цілому «Поророка» залишилась вірна своїй стилістиці, замішаній на фольку. Основу треку складають вокал та звук саморобного інструменту, зробленого на зразок тувинської скрипки ігіль.

«У нас дуже часто головна мелодія пісні тримається на голосі. В «16» це особливо проявилося. Тут ігіль створює колоритний фон, а в другій частині треку гітари Євгена Коляди додають драйва і своєї атмосфери. Назва трека – порядковий номер руни Старшого Футарка, давньогерманської рунічної абетки. 16-та руна, як і будь-яка інша, має чимало назв. Не хотілося обирати якусь конкретну назву. Адже в цьому випадку знак важливіше за слово. Шістнадцята руна уособлює чистий енергетичний потік, перетворення думок в реальні дії, об’явлення, чітке спрямування і долання усіх перешкод. Власне, такий посил і хотілося передати», – розповіла вокалістка гурта Світлана Сугак.

На підтримку треку гурт також випустив відеокліп, зйомки якого проходили, зокрема, на Лисій горі у Києві. Ідея та монтаж – Світлана Сугак, камера – Саша Александер. Акторки – Діана Богила, Віка Коломієць.

Поророка – 16
Поророка y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *