Ponomariovv – Двадцять два
Кліпи, Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Ponomariovv – Двадцять два (Альбом)

Реп про війну та політику: журналіст UA:Перший випустив перший альбом «Двадцять два» та кліп на сингл «Новини».

Ponomariovv — сценічне ім’я україномовного репера із Києва Віктора Пономарьова, артиста об’єднання 7.9 Records, який поєднує творчість з роботою редактора новин на телеканалі UA:Перший. На початку року музикант випустив 2 сингли — «Майбутній президент» і «Час». А сьогодні презентує свій перший альбом «Двадцять два», насичений соціальними мотивами і рефлексією на теми війни, політики та пошуків себе. В альбом увійшло 7 пісень, зокрема спільний трек з виконавцем Luka, фіналістом 5 сезону шоу «Голос країни».

«Я бачу новини кожного дня, я вразлива людина і вимушений пропускати інформаційний потік через себе. Це все вилилося назовні завдяки моєму альбому. Важко тримати в собі інформацію про полеглих на війні, важко усвідомлювати політичну ситуацію. Тому я вирішив розповісти про це в музичній формі. Це важка й емоційна музика, під яку не потанцюєш, але відчути мурашки на шкірі можна», — коментує запис автор.

Ponomariovv – Двадцять два
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Разом з релізом дебютного альбому репер також представив кліп на сингл «Новини», в якому розповідає про війну, згадує Януковича та «братський народ». У відео артист спілкується з психологом і розповідає йому все, що бачить у новинах. Він не розуміє, чому багато людей забули, що триває війна. «Я писав про те, що я відчуваю, про те, що бачу кожного дня», — розповідає Віктор. Кліп повністю описує настрій, який він вклав у свій текст. Втілити ідею артистові допомогла режисерка Марина Ілляхова.

До зйомок кліпу артист залучив колег із телебачення та друзів. Також в окремих кадрах можна побачити репера Metro з гурту SMLSKP. А роль матері, яка відчуває скорботу за полеглими синами, зіграла кримська журналістка та режисерка театру PostPlay Галина Джикаєва, що працювала на кримськотатарському телеканалі ATR.

«Я написав цю пісню рік тому. Тоді голодував Сенцов, згодом затримали українських моряків і відвезли до СІЗО «Лефортово» — у пісні є відсилання до цих подій. Я саме працював на телеканалі UA:Крим, і ми постійно відстежували ці теми. Мої переживання вилилися в цю пісню, оскільки тримати в собі такі емоції вкрай важко», — підсумовує Ponomariovv.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *