Полюси
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Полюси – Пісні і кліпи

На прикладі чернівецького гурту “Полюси” можна з легкістю відстежити весь спектр професійного розвитку і творчої еволюції музичного колективу, починаючи з періоду дружніх посiденьок школярів і закінчуючи популярною музичною формацією, що має прихильників чи не у всіх куточках України. Невпинно зростати не тільки у віцi, а й у професійній майстерності, напевно, мрія кожного музиканта. Кропітка праця і багатогодинні заняття музикою дозволили “Полюсам” отримати безліч схвальних відгуків від визнаних майстрів своєї справи і звичайних меломанів, презентувати загалу свій перший однойменний міні-альбом, а також представити громаді дві відеороботи до пісні “Кохай” та хіту “Ваш абонент“. Наразі музиканти зазначають, що їхнi останні композиції стають дедалі дорослішими, проте, варто зазначити, не втрачають свій юнацький запал і притаманну харизму. Щодо стилістичного напрямку, то за словами музикантів, свою стежину вони віднайшли у поп-рок-музиці, доступній всім без виключення віковим категоріям.
[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/playlists/9323101″ params=”color=504e4d&auto_play=false&show_artwork=false” width=” 100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Свій дебютний кліп на пісню “Ваш абонент”, що вже встигла стати своєрідною візитівкою гурту, хлопці знімали у Київі і рідних Чернівцях. Композиція звертає увагу на вагомість і значимість будь-яких сказаних слів і послідовне підкріплення їх вчинками. У своєму відеоролику “Полюси” розповідають про відповідальність, що лягає на плечі людини після залишення обіцянок і закликають слухачів бути послідовними. Режисером відео виступив Кирило Запорожець. Доречі, вищезазначений кліп отримав премію на міжнародному фестивалі “Молоде телебачення” імені Вадима Чубасова.

Друге відео на пісню “Кохай” учасники “Полюсів” знімали також у столиці під керівництвом режисера Максима Семенова. За словами музикантів, якихось надглибинних емоцій і підтекстів у відео вони закласти не намагались, а прагнули створити драйвовий і якісний продукт, під який хочеться кохати, веселитися і відриватися. Хлопці порадили своїм слухачам частіше спілкуватись у реальному житті, не затримуючись подовгу в Iнтернетi, адже справжні емоції по дротам не передати.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *