Полюси – Доза
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Полюси – Доза (Сингл)

Нова композиція із дещо провокативною назвою «Доза» у виконанні поп-рок гурту «Полюси» нарешті з’явилася у мережі! Реліз цієї літньої пісні було приурочено спеціально до дня свята фронтмена гурту Олега Сірмана – саме сьогодні, 12 серпня 2016 року, співак відзначає свій 27-й День народження. «Нотатки», безперечно, зі свого боку приєднуються до привітань Олегу та бажають йому лише приємного творчого клопоту у житті і ще більше важливих емоцій після подолань цих тимчасових труднощів, а також, звісно, невичерпної творчої наснаги.

Повертаючись до самого треку «Доза», варто зазначити, що таку назву для роботи музиканти обрали для того, щоб зацікавити слухача та підштовхнути його до якнайшвидшого прослуховування пісні. «Ми написали цю пісню на одній з репетицій гурту «Полюси». Наша творчість завжди колективна, тому в написанні текстів і музики беруть участь всі учасники. Ідея композиції – підірвати мозок слухача, щоб йому стало цікаво, чому ж саме «Доза». Невже «Полюси» – романтичний колектив – співає про наркотики? Зовсім ні. Фундаментальні засади пісні «Доза» – це музика і кохання. Адже всім нам час від часу зносить дах від улюблених звуків пісні, або ж від дотиків коханої людини», – розповів «Нотаткам» сьогоднішній ювіляр.

Варто зазначити, що нова «Доза» від «Полюсів» не лишиться дозою виключно музичною, адже зовсім скоро на прихильників гурту очікує доза нового відеоконтенту. Так, музиканти вже запланували зйомки офіційного кліпу до цієї пісні на початок вересня, а також звісно, не випускають з думок майбутню серію великих осінніх концертів містами України, до якої вони постійно готуються. Слідкуйте за новинами!

українська музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *