Полюси – Доза
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Полюси – Доза (Альбом)

Чернівецький гурт «Полюси» підготував для своїх прихильників та всіх вітчизняних меломанів нову «Дозу» романтичних поп-рокових настроїв у вигляді своєї нової, другої за ліком студійної платівки. Запис свіжого альбому «Полюсів» відбувався на київській студії звукозапису Airmusic.

Як розповідають самі музиканти, основною метою написання альбому «Доза» стало їхнє бажання достукатись до сердець українців, нагадати їм про приємний романтизм настроїв та незабутні внутрішні почуття стану закоханості. А зробити вони це вирішили за допомогою дев’яти нових композицій новопредставленого диску, які вже знаходяться у вільному доступі в Інтернеті. Цікаво, що згадані дев’ять композицій – це ще не вся емоційна «Доза» від «Полюсів», адже десятий, однойменний із назвою диску заключний бонус-трек, з’явиться у мережі після офіційної концертної презентації платівки у рідних для хлопців Чернівцях, що відбудеться 2 грудня у розважальному комплексі Egoist Palace.

«Ми вклали у цю платівку дуже багато змісту та особистих переживань. У піснях можна почути, як дорослішає колектив і наскільки глибшими стають тексти та мелодії. Напевно. про музику не варто багато говорити – її потрібно слухати! Приємного всім прослуховування! Дякуємо, що ви з нами!» – зазначили учасники «Полюсів».

Завантажити

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *