Полюси – Без Тебе Краще
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Полюси – Без Тебе Краще (Сингл)

Чернівецький поп-рок гурт «Полюси» оголосив про поновлення регулярної творчої діяльності, та, для того щоб не здатися голослівним, одразу ж презентував свій новий офіційний сингл «Без тебе краще», присвячений людським протиріччям. Запис треку відбувався у Києві, на студії клавішника команди Андрія Гураля.

«Вітання читачам порталу nontatky.com.ua! Наш колектив радий представити новий сингл «Без тебе краще»! Не зважаючи на той факт, що пісня вийшла лише цієї осені, написана вона була більше шести років тому. За весь цей час композиція зазнала істотних змін в аранжуванні, але у цілому зберегла свій початковий посил. Проблематика роботи доволі проста – ми часто кажемо людині «без тебе краще», але насправді думаємо абсолютно протилежне», – каже фронтмен «Полюсів» Олег Сірман.

Цікаво, що вперше за дванадцять років існування гурту «Полюси» музиканти вирішили завантажити новий сингл «Без тебе краще» на iTunes та Google Play для того, щоб українці могли таким чином підтримувати команду та слухати ліцензійну музику.

За словами чернівчан, вони також планують найближчим часом відновити активну гастрольну діяльність, відвідавши чи не всі куточки України. Звісно, втілювати свої плани у життя хлопці розпочнуть із рідного міста – «Полюси» вже анонсували майбутній виступ у пабі Public, що відбудеться 6 грудня о 20:00.

Українська музика: Полюси – Без Тебе Краще

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *