Полюси - Всі пісні
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Полюси – Всі пісні (Компіляція)

Поп-рок гурт «Полюси» вирішив не втрачати часу на карантині й оприлюднив у мережу компіляцію всіх своїх студійних пісень. Словом, перед вами фактична дискографія чернівецького колективу, яка включила у себе як і свіжі композиції, так і треки зі тринадцятирічною історією.

«Пишу пісні ще зі школи. Потім це стала музика гурту «Полюси». Давно назріла потреба зібрати всі пісні разом, щоб можна було слухати їх одна за одною. Наша музика для широкого загалу. Я думаю, що кожен у піснях «Полюсів» зможе знайти себе. Сподіваюсь, що така публікація допоможе нам після карантину активно гастролювати та записувати пісні. Це одна з тих речей, яких я хочу найбільше», – коментує у соціальних мережах фронтмен гурту «Полюси» Олег Сірман.

Окрім того, команда продовжує активно працювати над новими піснями і вже анонсувала доволі скору появу роботи з промовистою назвою «Спогади», студійний запис якої музиканти планують завершити одразу після карантину. Як ви вже зрозуміли з назви композиції, у майбутній новинці хлопці спробують описати все те, що відбувалось із ними за роки активних гастролей, а також розкажуть про важливих людей, яким вони висловлюють щиру подяку за сприяння у творчій діяльності. Слідкуйте за новинами!

Полюси – Всі пісні
Гурт y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *