Сашко Положинський & CHICA-BAND
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Сашко Положинський & CHICA-BAND – Стільникове Кохання (Відео)

Соліст відомого українського гурту «Тартак» Сашко Положинський і колектив CHICA-BAND представили спільний ремейк пісні «Стільникове кохання». Популярний хіт двотисячних наразі набув нового осучасненого звучання і претендує завоювати абсолютно нову аудиторію слухачів.

«Пісні, які були популярні колись, цінні, але вони не повинні лежати і припадати пилом на полицях або губитися на просторах мережі Інтернет серед великої кількості якісної сучасної музики. Навпаки! У шоу-бізнесі виграє той, хто йде в ногу з часом, хто не боїться експериментів, навіть, якщо це стосується однієї з найбільш відомих пісень. Тому почувши сучасний і такий незвичайний кавер на пісню «Стільникове кохання», яку підготували музиканти кавер гурту CHICA-BAND, я відразу погодився на їх пропозицію записати цей трек разом. Мені було дуже цікаво як ця пісня буде звучати разом із жіночим вокалом і, в результаті, у нас вийшла дуже ніжна історія кохання», – каже соліст гурту Тартак.

CHICA-BAND і Олександр Положинський записали трек і зняли відео ще восени минулого року, але вирішили, що початок 2019-го – найкращий час для релізу цієї пісні. «Не завжди і не всі справи потрібно закінчувати до Нового року», – пояснює Ліда, фронтвумен групи CHICA-BAND.

«Початок Нового року – це дуже символічний період для випуску пісні, якій дається нове життя, нове звучання і нова історія. Тому ми вирішили представити наш спільний з Олександром кавер саме в цей період», – додає Олексій, директор гурту CHICA-BAND.

Зауважимо, що українському слухачеві музична група CHICA-BAND відома участю у 7 сезоні шоу «Х-фактор», де вони отримали чотири «Так» від судді і потрапили в число 24 кращих на проекті, чию долю вершив Костянтин Меладзе.

Сашко Положинський & CHICA-BAND
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *