Polly K – Лови
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Polly K – Лови (Сингл)

До вашої уваги дебютний авторський сингл chillwave/downtempo проекту Polly K під назвою «Лови». Polly K – псевдонім молодої київської музикантки Олі Карпук, яка з самого дитинства прийняла свідоме рішення пов’язати своє життя із творчістю. Свої перші пісні Оля почала писати ще у 13 років, а згодом постійно вдосконалювала майстерність гри на фортепіано, гітарі та укулеле.

Кілька років тому Оля відкрила у Києві свою вокальну студію «Provoice vocal studio», де наразі працює викладачем вокалу. Так складається, що вдень вона дає майстер-класи учням, а вечорами, використовуючи різноманітні комп’ютерні програми, займається власною творчістю. Результатом цих скрупульозних творчих пошуків і стала дебютна україномовна композиція Polly K «Лови».

Головним месседжем пісні, за словами співачки, є твердження про те, що відчувати життя обов’язково необхідно усіма фібрами души, насолоджуючись кожною його секундою, завжди бути охочим до нового і ніколи не опускати руки. Авторкою слів, композитором та саунд-продюсером синглу «Лови» виступила сама Оля Карпук.

Варто додати, що майже одразу за синглом, Polly K оприлюднила також свої дуетні напрацювання – англомовний, створений спільно з київським бітмейкером Євгенієм Якіром, альбом під назвою Earth. Ознайомитись із ним ви можете за наступним посиланням.

[fap_track id=”7294″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *