Polina Krupchak - Море
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Polina Krupchak – Море (Сингл)

Поп-виконавиця Поліна Крупчак заспівала гімн про море.

За словами авторки, у морі кохання прийнято купатися без купальників. Під пісню «Море» Поліни Крупчак чудово згадати власні романтичні пригоди на морі і спланувати свою цьогорічну відпустку. Композиція була презентована близько місяцю тому на більшості вітчизняних FM-радіостанцій, а інтернет-реліз треку відбувся тільки зараз – коли розпочинається сезон відпусток, тому ця робота має стати актуальною для мандрівників та відпочиваючих.

Пісня написана в танцювальному жанрі українською мовою і увійде до другого повноформатного альбому, над яким Поліна Крупчак продовжує активно працювати, незважаючи на ситуацію у країні та світі… Співачка щиро вірить у те, що все буде добре: повністю відновиться транспортна артерія країни, і більшість людей поїдуть відпочивати на море вже цього літа. І ця пісня стане добрим супутником багатьох відпочиваючих.

Композицію «Море» для Поліни Крупчак написав Ігор Осипенко – автор чималої кількості пісень виконавиці. Ця пісня вийшла запальною завдяки танцювальному ритму, цікавому звучанню сопілки і простій ліриці, де йдеться про спекотну літню пору і про незабутні романтичні пригоди на узбережжі моря.

Тому слухаймо пісню «Море» Поліни Крупчак і мріємо, що морський відпочинок стане реальністю вже цього літа.

Поліна Крупчак – Море
Придбати
Виконавиця у FB

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *