Покруч – Танго
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Покруч – Танго (Лірик-відео)

Після трирічної мовчанки столичний альтернативний гурт «Покруч» повертається відразу з трьома новинками: двома кліпами «Сад» та «Ци» на вже відомі слухачам пісні, а також із лірик-відео до композиції «Танго», яка увійде до майбутнього альбому формації.

Зауважимо, що трек «Танго» виконано українською мовою, а «Сад» та «Ци» мають російськомовну лірику. Ці три роботи цілком можна розглядати у якості трилогії, хоча офіційно це не зазначено.

За словами музикантів, їхня нова композиція «Танго» переповідає історію про зиму, побачену очима машиністки літнього потяга, з усіма її роздумами, спогадами та мріями, навіяними незвичними зимовими коліями.

Учасники «Покруч» пояснили, що ці три новинки де юре з’являлися у різні часові проміжки, але у них виникла ідея зачекати повної готовності всіх трьох відео та здійснити потрійний реліз. Але, звісно ж, музиканти не сиділи весь цей час склавши руки і активно готували матеріал для свого майбутнього лонг-плею, який стане дебютним повноформатним альбом у їхній дискографії. Слідкуйте за наступними новинами!

Покруч – Танго
Гурт у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *