Покруч – Диптих: Класика / Косметика
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Покруч – Диптих: Класика / Косметика (Сингл)

Альтернативна столична команда «Покруч» презентує свій диптих з двох поєднаних треків: «Класика» і «Косметика». Подвійний сингл було записано і зведено на студії звукозапису Revet Sound, що власне, не дивно, адже саунд-продюсер Сергій Любінський є за сумісництвом гітаристом колективу. Окрім нього над представленими композиціями працювали: Євген Петрусенко (вокал, гітара, слова), Віталій Старченко (бас-гітара), Юрій Іщенко (ударні), Роман Рєпка (робота з оркестром) та Олександр Яненко (труба). Також до запису було долучено дитячий хор «Струмочок» під керівництвом Любові Уськової.

«Робота над релізом зайняла у нас значний часовий проміжок та супроводжувалася чималою кількістю різних технічних нюансів. Зокрема, коли ми, здавалося, вийшли на фінішну пряму та мали розуміння стосовно вигляду мелодії і гармонії, коли вже було записано барабани і з дня на день мали записувати вокал, до нас прийшло усвідомлення, що ми маємо абсолютно все переробити. Або ж коли ми прийшли на запис оркестру (то був перший день після зимової відлиги), зі стелі раптово почала активно крапати вода, створюючи додатковий звуковий фон. Втім, тоді ми вирішили, що ці звуки тільки підкреслять атмосферу твору», – каже фронтмен «Покруч» Євген Петрусенко.

Досхочу насолоджуватись свіжим студійний синглом від «Покруч» наразі можна за допомогою сторінок у соціальних мережах, або ж обидва презентовані треки можна офіційно придбати на Google Play за якихось 5 гривень.

Українська музика: Покруч – Диптих

Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *