Пісні Наших Днів (ПНД) – Про Любов
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Пісні Наших Днів (ПНД) – Про Любов (Сингл)

«І тільки любов дає відповідь на мої питання, я з нею побачив дорогу до істини», – стверджує у своїй новій пісні Василь Переверзєв, відомий загалу як Prozorowww, екс-лідер знаного вітчизняного альтернативного гурту ТОЛ. Саме в рамках його сольного напів-акустичного проекту ПНД, який, до речі, відтепер також дещо видозмінився та чия абревіатура відтепер розширилася до «Пісні Наших Днів», нещодавно відбулася згадана прем’єра.

Для того, щоб ліпше зрозуміти видозміни творчої діяльності ПНД та загалом пана Прозорова, напевно варто відмотати час назад. Отже, 2013 рік – ТОЛ офіційно оголошує про завершення активної музичної діяльності через стан здоров’я свого лідера. Як пізніше в інтерв’ю зізнається сам виконавець, це було пов’язано з алкоголем, наркотиками та численними хаотичними статевими відносинами, які, безперечно, не могли з часом не почати накладати відчутний відбиток на здоров’я. Наступні два довгі роки Прозоров взагалі не брав до рук гітару. Додамо, що на той час проект ПНД вже на повну співіснував із ТОЛом та навіть обзавівся дебютним альбомом «Два Аккорда» (2010 рік). Тоді ці три літери було прийнято розшифровувати як «психоневрологічний диспансер», або ж просто по літерах імен його тодішніх учасників – (П)розоров, А(Н)тон, (Д)жимбо. Пізніше, щоправда, гітарист Антон Семикопенко залишив проект, видозмінивши його назву на П&Д.

Ну а тепер ПНД – це «Пісні Наших Днів», що зазнали відчутних змін разом зі своїм творцем. На нову творчість Прозорова вплинуло багато чого: переїзд з великого мегаполісу до села в глибинці, позбавлення від всіх шкідливих звичок, вегетаріанство, захоплення східними практиками, тощо… Словом, відбулось своєрідне перезавантаження свідомості, світосприйняття, та, звісно ж, випливаючої зі всього цього музики. Тож якщо ви дійсно хочете відчути фундамент, вслухайтеся.

 

 

Завантажити

 

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *