Пісні Наших Днів (ПНД) – Про Любов (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Пісні Наших Днів (ПНД) – Про Любов (Кліп)

Трохи гармонії та індуїстського спокою привнесли на метушливі київські вулиці режисер Кадім Тарасов (Chupacabra Production) та Василь Прозоров, колишній лідер культового альтернативного гурту «ТОЛ», а також фронтмен акустичної формації «Пісні Наших Днів» («ПНД»). Саме у рамках творчості «ПНД», напередодні Великодня, музиканти презентували широкому загалу свій новий офіційний кліп на пісню «Про Любов», яку декілька місяців тому було викладено у всесвітню мережу у якості інтернет-синглу. Ми вже згадували на нашому сайті про цей трек та загалом про не простий шлях пана Прозорова і його музичних проектів, тож якщо забажаєте більше дізнатися про саму композицію, можете зробити це за наступним лінком.

«До Великого християнського свята Пасхи гурт «Пісні Наших Днів» підготував своє дебютне повноцінне та, що не менш важливо, якісне відео до пісні «Про Любов»! У процесі його створення приймали участь дуже багато різних цікавих особистостей, без яких наша історія безперечно виглядала би інакше. Величезна подяка усім за підтримку! Ми щиро хочемо побажати всім очищення серця і духу, віднаходження свого тернистого шляху до істини, по якому вас вестиме Любов», – йдеться в анотації до кліпу.

Саме ж відео легко та невимушено, із використанням яскравих фарб та художніх алегорій, доводить глядачам одну просту істину – зовсім не обов’язково бути спадковим йогом або індійським Бабою (так в азійській колисці деяких найдавніших цивілізацій називають мудреців та просто шанованих людей), для того щоб відчувати внутрішню душевну гармонію. Ну а ключем до неї, звісно ж, є чиста любов!

Від себе ми також приєднуємось до привітання з Великоднем, бажаємо вам жаданої душевної рівноваги, гарного світлого настрою та ще більше якісної української музики!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *