Пісні Наших Днів (ПНД) – М1
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Пісні Наших Днів (ПНД) – М1 (Кліп)

«Дозволь нам всім радісно жити, дозволь нам всім щиро любити, дозволь нам всім щасливими бути, допоможи нам себе не забути», – співає в новій пісні під мінімалістичною назвою «М1» лідер проекту «Пісні Наших Днів» («ПНД») Василь-Прозоров Переверзєв. Якщо вже на те пішло, не зачіпаючи глобальних питань буття, від себе обов’язково маємо попросити в об’єкта звертання співака, ще більше новинок від пана Василя і ко, адже практично всі праці колишнього фронтмена гурту «ТОЛ» – суцільне втілення виконавицької харизми, філософії та меседжу, тим більше якщо вони приправлені супутнім відеорядом, як у даному випадку.

Зазначимо, що пісня «М1» була записана музикантами «ПНД» у минулому 2015 році та досі носила статус лише демо-версії. А сьогодні, 5 липня 2016 року, учасники гурту презентували офіційний відеокліп до фінальної на сьогоднішній день версії треку, режисером якого виступив сам Василь Прозоров. Цікаво, що в анотації до ролику йдеться про те, що спеціально розшифровувати його основну ідею не варто – просто дивіться відео та, як висловилися музиканти, «виходьте з темряви, ідіть на світло».

Зйомки «М1» у своїй більшості проходили у Львові та на галасливих українських магістралях. Лідер «ПНД», окрім режисерської роботи та монтажу матеріалу, взяв на себе одну з ролей музичної міні-стрічки – роль водія автівки, який навіть не здогадується про свою важливу місію у всесвіті. До речі, роль вуличного музиканта виконав музикант цілком справжній – Юрій Підцерковний, якого ми добре знаємо за виступами у гуртах Latur та «Анна». Оператор: Олексій Носенко, пост-продакшн: Chupacabra Production.

Варто нагадати, що близько двох місяців тому було оприлюднено попередній кліп «ПНД» на пісню «Про Любов», який ви завжди можете переглянути на нашому сайті. Ну а послухати ці та інші твори «ПНД» наживо ви зможете тут: фестиваль «Південь» (15-17 липня, Одеса), фестиваль Respublica (1-4 вересня, Кам`янець-Подільський) та «ІншаМузика Festival» (1-2 жовтня, Київ).

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *