Плесо – Зима
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Плесо – Зима (Lyric відео)

Продовжуємо розгрібати музичні новинки, які з’явилися у всесвітній мережі перед самісінькими новорічними святами і от сьогодні хочемо познайомити вас зі свіжою композицією гурту «Плесо» (ex-Dalai Lama) під назвою «Зима». Якщо бути зовсім точним, то не тільки з самою піснею, а й з музичним lyric video, адже сам трек у звичному для більшості mp3 форматі на даний момент не доступний для вільного завантаження. Втім ви завжди можете придбати його за символічну суму за допомогою сервісу Google Play, зробивши тим самим власний вклад у подальший розвиток музичного проекту з міста Лева.

Як зазначили учасники гурту «Плесо», їхня нова композиція «Зима» є дуже знаковою для кожного учасника колективу і, за їхніми словами, фактично кожного разу під час виконання пробирає до кісток. Разом з тим, ця пісня стала доволі важким кроком для формації, адже твори на військову тематику, навіть не знаємо на щастя чи ні, вже встигли стати своєрідним мейнстрімом в Україні, а хлопці не хотіли створювати якісь банальні, хай навіть актуальні речі. Зрештою музиканти презентували широкому музичному загалу свій новий трек, створений з використанням особливих етнічних мотивів та оздоблений художньою лірикою, яка, на думку учасників гурту, цілком могла існувати та активно поширюватися 50, 100 чи навіть 300 років тому.

«Нам не дуже хотілося би розповідати та пояснювати, що саме надихнуло нас на написання «Зими», адже під час її прослуховування кожен слухач неодмінно сам про все здогадається. Ми дуже сподіваємося, що наш твір зможе хоч якось допомогти людям – очистити думки, переживання, стати для вас спільником чи просто хорошим мовчазним другом. Якщо це станеться, ми будемо щасливі», – написали в анотації учасники гурту «Плесо».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *