Плесо – Висота
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Плесо – Висота (Сингл)

Одразу ж за першою «Птахою» майбутнього міні-альбому львівського інді-гурту «Плесо», світ побачила і її наступниця, ім’я котрій «Висота». І хоча з моменту інтернет-прем’єри попереднього авторського синглу команди минуло лишень близько тижня, музиканти вже встигли підготували для ознайомлення слухачів ще одну порцію результатів своєї роботи на студії звукозапису Jenny Records.

«Можна сказати, що «Висота» – це насамперед пісня про дружбу із самим собою та про вірність собі. Дві перші ластівки з нашого майбутнього ЕP, «Висота» і «Птаха», мають багато спільного в звучанні – обидві важчі за наші попередні роботи. «Висота», на відміну від «Птахи», не має жодного стосунку до лемків, та в плані звуку і стилістики вони наче дві сестри. Інші пісні з майбутнього міні-альбому відрізняються від них, адже мають багато зовсім інших творчих рішень та, зрештою, не такі важкі», – прокоментував «Нотаткам» свіжу роботу гітарист гурту «Плесо» Ігор Дзіндзьо.

Новий реліз можна послухати та безкоштовно завантажити в Інтернеті, або ж, підтримавши учасників «Плесо», придбати його за допомогою сервісу Google Play.

Долучайтеся до спільнот гурту у соціальних мережах, слідкуйте за новинами та очікуйте на реліз вищезгаданого міні-альбому, прем’єра якого запланована на вересень поточного року. Не пропустіть!

українська музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *