Плесо – Птаха
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Плесо – Птаха (Сингл)

Свій затяжний вільний політ соціальними мережами вчора розпочала «Птаха» від львівського гурту «Плесо» – мова йде про новий атмосферний сингл, записаний на відомій місцевій студії звукозапису Jenny Records. Автором слів новинки виступив фронтмен колективу Олександр Васецький, а музику «Птахи» учасники команди створили спільними творчими зусиллями. Наразі всі охочі меломани мають можливість ознайомитись із композицією, прослухавши її у режимі онлайн, або завантажити її за допомоги сервісу купівлі ліцензійного контенту Google Play, сплативши символічну суму.

«Образи й асоціації, які у нас виникали під час роботи над треком, можна узагальнити декількома поняттями: циклічність, невідворотність, ненависть та абсолютне не сприйняття людьми того, що не вписується у світогляд загалу. Можна сказати, що саме про це і йдеться у нашій «Птасі». Її головним меседжем є твердження щодо того, що як би не конфліктували між собою люди, та природа, стихія чи щось інше та більше від нас, рано чи пізно обов’язково приходить і руйнує все те, за що ми тут проливаємо кров. Як у прямому так і в переносному значеннях», – розповів «Нотаткам» гітарист «Плесо» Ігор Дзіндзьо.

Щодо творчих планів гурту «Плесо» на найближче майбутнє, то музиканти анонсують скоре видання свого нового міні-альбому, реліз якого заплановано на осінь поточного року. Студійна робота над музичним матеріалом все ще активно триває, тож слідкуйте за новинами.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *