Плесо - Іди До Людей (Кліп)
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Плесо – Іди До Людей (Кліп)

Молодий львівський гурт «Плесо», який виник після завершення затяжної творчої відпустки музикантів колективу Dalai Lama, презентував загалу свій перший офіційний відеокліп на пісню «Іди До Людей». Після трирічної перерви хлопці знову зібралися разом, вирішивши змінити назву формації на таку, яка б максимально гармоніювала з їхніми сьогоднішніми поглядами на музику і новими творчими ідеями. Саме так і з’явилась нова назва «Плесо». «Ми поставили собі за мету знайти милозвучне українське слово, яке могло би влучно охарактеризувати нашу нову сторінку творчості. Плесом називають тиху водойму із чистою та спокійною водою, і ця назва, на нашу думку, якнайкраще підходить нашому колективу», – розповіли музиканти.
Зовсім нещодавно учасники гурту представили загалу свій перший офіційний трек – пісню «Веранди», слідом за якою з’явилась композиція «Іди До Людей», на яку і було відзнято дебютний відеоролик. Свою музичну міні-стрічку «Плесо» знімали у мальовничих українських Карпатах та у рідному Львові. Та в основу відео було покладено не мальовничі пейзажі гір чи панорами стародавнього міста, а люди, у чиїх поглядах, за словами хлопців, можна спіймати щось дійсно особливе – те, що було закладено в головній ідеї композиції.
«Ми дуже давно поставили собі за мету зняти відео на пісню, яка для «Плесо» є своєрідним променем у музичному і, що найважливіше, у духовному плані. Тож пропонуємо і вам ознайомитися з нашою новою роботою», – зазначили в анотації до кліпу учасники гурту.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Плесо, музика українською, украинская музыка, гурт Плесо, Pleso, новий кліп, Іди До Людей, 2014

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *