Плесо – Грози
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Плесо – Грози (EP)

Музичний пазл від гурту «Плесо» остаточно склався: днями його було доповнено останнім, одним із найсумніших синглів «Грози», який разом з чотирма попередньо оприлюдненими композиціями сформував однойменний міні-альбом команди. Пісні даного EP-релізу достатньо відрізняються одна від одної, оскільки перші дві роботи («Птаха» і «Висота») мають яскраве гітарне звучання, а вже наступні композиції («Імена», «Море» і «Грози») значно легші, із відчутним впливом електронної музики.

«Якоїсь об’єднуючої ідеї наш EP «Грози» не має, просто він вмістив записані в один період пісні. Однак робота над нюансами займала багато часу, а нам хотілось поділитись піснями із слухачем. Тому і вирішили видавати сингли почергово, як тільки трек був готовий – оприлюднювали його в неті. Такий підхід дає можливість частіше контактувати із аудиторією. Єдина концепція, яка простежується у всьому ЕР – це персонаж обкладинок кожного синглу. За винятком «Моря», на всіх обкладинках зображено модель Яну Кабанюк (фотограф Андрій Пастернак). Самі ж пісні міні-альбому доволі різні – «Птаха» і «Висота» характеризуються важким звучанням, а «Море» і «Грози» взагалі танцювальні. Ну і починаючи з «Імен», на яких прозвучав вокальний семпл, у «Морі» і «Грозах» уже повною мірою використано синтезатори, саме тому ці треки звучать не гітарно, а електронно. Проте, ми сподіваємось, що на противагу більшості танцювальної музики, де тексти є лише виключно для того, аби просто бути, наші пісні мають чим поділитись із людьми», – зазначив у коментарі «Нотаткам» гітарист гурту «Плесо» Ігор Дзіндзьо.

За його словами, все, що наразі учасники гурту «Плесо» хотіли сказати, є у цьому EP, яке забрало у них багато сил та часу. Відтак говорити про творче майбутнє «найкращої нудної групи України» зараз немає сенсу, адже самі львів’яни поки що не беруться його прогнозувати.

Плесо – Грози

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *