Артем Пивоваров - Мiй Рай / Трiолет
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Артем Пивоваров – Мiй Рай / Трiолет (Відео)

Український артист і саунд-продюсер Artem Pivovarov музично озвучив «Мій Рай» Михайла Старицького та «Трiолет» Івана Франка в рамках проекту «Плеяда».

«Плеяда» – це великий різноформатний проект. Його основним елементом є художній серіал з десяти епізодів, кожен з яких присвячується окремій історичній особистості. Суміжними проектами є: аудіокнига з віршами та відео-версією, фільм-короткометражка, мурал, вистава і книга за сценарієм серіалу.

«Мені спочатку запропонували записати «Тріолет» Івана Франка, але коли ми вже приїхали на запис, у мене в голові зазвучала мелодія під акомпанемент гітари, тому ми вирішили покласти текст на музику. В результаті ми отримали глибоку, проникливу, душевну композицію», – поділився Artem Pivovarov.

Аудіокнига є доступною до ознайомлення на каналі YouTube серіалу «Плеяда». Саунд-продюсування книги: Артем Пивоваров.

Нагадаємо, що зовсім нещодавно Артем прийняв участь у ще одному цікавому проекті: чотири українських артиста (Олександр Пономарьов, DZIDZIO, Артем Пивоваров та ALEKSEEV) об’єдналися в романтичний квартет до весняних свят, присвятивши нову пісню «Чому» всім жінкам країни. Її незвичайна форма романсу слідує українським традиціям і поповнює наш неймовірно багатий фольклор.

Артем Пивоваров – Трiолет
Артем Пивоваров – Мiй Рай

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *