Pivnich – Сингли
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Pivnich – Сингли

Pivnich – новий інді-фолк проект, основними учасниками якого є колишній вокаліст вже не існуючого київського гурту «Синя Вапа» Андрій Савдєєв та його дружина Анастасія. Як розповів нашому сайту Андрій, у рамках свого новоствореного гурту подружжя планує початково грати композиції здебільшого в акустичному форматі, а вже трохи пізніше перейти на більш розширений інструментарій.

На початку творчого шляху проекту Pivnich, його репертуар переважно складатимуть кавер-версії пісень відомих зарубіжних виконавців, але ці переспіви не є звичними та значно відрізнятимуться від оригіналу. В першу чергу своєю мовою, адже всі треки Pivnich є українізованими – їхній текст музиканти переклали українською мовою. Першою ластівкою творчості проекту став кавер на пісню Lakehouse ісландського гурту Of Monsters And Men, що в своїй оновленій інтерпретації отримав назву «Біля Озера». А друга й остання оприлюднена на даний момент композиція «Під Вербою» (кавер на Elliott Smith – Between The Bars), була презентована у мережі вчора, 13 серпня.

Нагадаємо, що 3 квітня 2015 року, відбувся офіційний реліз прощального EP «Синьої Вапи» під назвою «Індіго», а вже зараз Андрій Савдєєв разом зі своєю дружиною повернувся до творчої роботи у рамках нового проекту Pivnich. Слідкуйте за новинами та анонсами від молодого гурту на сторінках соціальних мереж.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *