Пісні Наших Днів – Про Любов
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Пісні Наших Днів – Про Любов (Альбом)

«Я чекав цього не довго, але дуже сильно», – коментує вихід нового, другого за ліком студійного альбому проекту «ПНД» лідер та засновник гурту Василь «Прозоров» Переверзєв. Нова платівка «Про любов» хоча формально і є наступником попереднього диску «Два Аккорда», виданого шість років тому, проте за цей час у колективі та його концепції багато що змінилося, наприклад, тоді абревіатура «ПНД» зазвичай розшифровувалась як «Психоневрологічний диспансер», а наразі назва інтерпретується виключно як «Пісні Наших Днів». Відповідно до цього, зазнали змін і загальні настрої команди, забарвленість і спрямованість музики.

Новий альбом «Про Любов» від гурту «Пісні Наших Днів» вмістив у себе десять авторських треків, робота над якими проходила на студіях ManGo Music та Na hati records під керівництвом саунд-продюсера Alex J Kramer-а. Весь матеріал платівки, тривалістю близько 50 хвилин, наразі доступний для вільного завантаження та прослуховування у мережі. Додамо, що підтримати гурт ви матимете можливість вже зовсім скоро: фізичні компакт-диски з альбомом «Про Любов» практично у повному обсязі вже надруковані, а придбати їх ви зможете під час майбутнього великого столичного концерту «ПНД».

«Уявляєте, відтепер я впевнений, що в нашій країні насправді є якісна музична продукція. Так, це, звісно, не дуже скромно, проте саме таке враження у мене склалося під час роботи над альбомом «Про любов» із командою справжніх професіоналів! Якщо ж вітчизняним лейблам це не дуже цікаво, ми будемо звертатись до найголовнішого продюсера в Світі…в Світах. Рекомендуємо перший раз не слухати альбом з мобільних телефонів чи інших подібних девайсів – бережіть враження», – написав у соціальних мережах фронтмен гурту «Пісні Наших Днів».

Також, користуючись нагодою, музикант запросив усіх охочих мешканців та гостей столиці відвідати великий концерт-презентацію альбому «Про любов», що відбудеться у концерт-холі MonteRay 19 листопада 2016 року за підтримки ще одного виконавця на ім’я Юра Самовілов.

Пісні Наших Днів – Про Любов

Завантажити


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. CinaZvyky says:

    ссилка на ex.ua не дійсна, потрібно перезалити на якийсь інший сервіс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *