Пісні для українських військових
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Пісні для українських військових (Збірка)

Протягом всіх найбільш критичних моментів новітньої історії нашої держави, безліч українських музикантів ніколи не залишались осторонь гострих питань, висловлюючи свою точку зору найбільш природнім для них способом – музикою. Саме музика була надійним помічником і мотиватором мітингувальників на Євромайданах по всій Україні і от зараз українські виконавці через свою творчість висловлюють підтримку, шану та безмежну вдячність воякам, які ціною власних життів боронять територіальну цілісніть нашої держави.
Багато артистів самі вирушають до зони АТО, щоб особисто поспілкуватись з нашими солдатами та підняти їхній бойовий дух. Чимало концертів організовується також у військових госпіталях спеціально для поранених українських героїв. Після таких виступів багато виконавців зазначають, що це був найважливіший та один з найемоційніших концертів у їхньому житті.
Ми підібрали для вас композиції, присвячені українським військовим, написані про них та для них. Всі пісні представленої збірки є досить різними за стилістикою та манерою виконання, проте всіх їх об’єднує одна загальна мета – нагадати українським військовим, що Україна ніколи не забуде своїх героїчних синів.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *