Pins – Марафон
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Pins – Марафон (Альбом)

Довгих сім років знадобилося альт-рокерам з гурту Pins для того, щоб порадувати своїх прихильників релізом другого повноформатного альбому під назвою «Марафон», який, скажемо забігаючи наперед, виправдав усі очікування. Варто зазначити, що і дебютний диск «Мандрівник», виданий на лейблі «Іншамузика», наробив галасу на вітчизняній рок-сцені у далекому 2008 році завдяки цікавій подачі свого матеріалу, якості виконання та пісням, що надовго закарбовувалися у пам’яті.

Нова платівка «Марафон», що вмістила у себе дев’ять свіжих авторських композицій Pins, стала логічним продовженням творчого шляху музикантів та наступним поворотом на обраному ними векторі розвитку. Альбом можна сміливо називати претендентом на звання обличчя сучасної української альтернативної музики – розумної, дорослої, фірмової та потужної. Всі дев’ять композицій релізу, виданого незалежним лейблом «Іншамузика» та компанією Moon Records, вже доступні для прослуховування в Інтернеті, але якщо ви дійсно бажаєте підтримати розвиток модерної української музики, віддячте музикантам купівлею ліцензійного контенту за допомогою iTunes та інших сервісів, або ж придбайте собі власну копію фізичного компакт-диску з новим альбомом, що має з’явитися на полицях музичних крамничок вже найближчим часом.

Окрім того, учасники гурту Pins запрошують всіх бажаючих відвідати концертну презентацію альбому «Марафон», яка відбудеться вже 14 листопада у столичному клубі MonteRay Live Stage. Вся інформація про майбутній виступ альт-рокерів за наступним посиланням.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *