Pins – Магічний Знак
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Pins – Магічний Знак (Сингл)

Гарні новини надійшли з табору кременчуцького гурту Pins – творче затишшя музикантів завершилося і вони повертаються до активної музичної діяльності, підготувавши для своїх прихильників цілу купу приємних сюрпризів. Першим з цих презентів став новий сингл колективу під назвою «Магічний Знак», який учасники гурту оприлюднили у всесвітній мережі вчора, 1 вересня 2015 року.

Нагадаємо, що перший і на даний момент останній повноформатний альбом альтернативної формації під назвою «Мандрівник» побачив світ у далекому 2008 році. Після нього, у 2012 році, музиканти Pins оприлюднили російськомовний сингл «Сквозь Облака» та пішли у затяжну творчу відпустку, що тривала аж до сьогодення. Варто додати, що свіжий сингл «Магічний Знак» не є окремим релізом, а знаменує скору появу другої студійної платівки гурту, робота над якою триває. Музиканти обіцяють оприлюднити новий альбом, який було записано на студіях RevetSound та ЗвукоЦех під керівництвом саундпродюсера Сергія Любинського, вже до кінця осені.

Минулий 2014 рік став знаковим для хлопів з Pins, адже у ньому вони відмітили п’ятнадцятиріччя своєї спільної творчої діяльності. «Так, нам дуже хотілося би подарувати вам до цієї дати новий альбом, але не все залежить від нас. Мабуть, очікування дійсно є найважчим складовим цього довгого марафону. Єдине що ми точно знаємо, що фініш обов’язково буде досягнуто», – написали у соціальних мережах музиканти.

І от, схоже, наразі учасники гурту остаточно вийшли на фінішну пряму, адже вже на 12 листопада 2015 року заплановано концертну презентацію нового альбому «Марафон» у київському клубі MonteRay Live Stage. Слідкуйте за новинами!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *