Підсумки року: Віктор Янцо (Rock-H)
Інтерв'ю, Інформаційні матеріали, Матеріали

Підсумки року: Віктор Янцо (Rock-H)

Лідер закарпатського гурту Rock-H Віктор Янцо поділився з «Нотатками» особистими підсумками 2016 року, який, до слова, видався для нього надзвичайно плідним: цього року мукачівський колектив видав декілька студійних синглів, відняв до них цілих п’ять відеокліпів та, звісно ж, з успіхом презентував свій новий повноформатний альбом «Співаночки про любов». Окрім того, наразі «Рокаш» готують пісню для участі у відборі до Євробачення 2017!

Я точно запам’ятаю 2016 рік за:

Початок плідної співпраці Rock-H із відомим саунд-продюсером та справжнім професіоналом своєї справи Віталієм Телезіним.

Серед своїх особистих досягнень у 2016 я виділю:

У найпершу чергу те, що я практично щодня писав нову музику. Саме завдяки цьому мені вдалося за 2016 рік створити чимало нових пісень, частина яких вже побачила світ, а інша частина очікує свого часу.

Один з найяскравіших моїх виступів за цей рік відбувся:

У Монастириську на Лемківській ватрі – там у величезній кількості зібралася аудиторія, яка дійсно розуміє, про що наші пісні.

Для мене найбільш яскравим днем минаючого року став:

День, коли ми під час концертної поїздки на північ Польщі на кілька хвилин заїхали на берег Балтійського моря. Походили по берегу босоніж, а дехто з наших хлопців навіть ризикнув поплавати, хоч було не дуже тепло.

Серед цьогорічних музичних новинок та кінострічок я запам’ятав:

Цього року дійсно було багато класної музики та стрічок. Але, безперечно, подією №1 особисто для мене став тріумфальний виступ Джамали на Євробаченні. Пишаємося!

Від 2017 року я очікую:

Маю багато задумів і надій для творчого розвитку та популяризації гурту. Дуже хочеться, щоб у наступному році всі вони втілилися.

На моєму святковому столі завжди є:

Червоне вино.

Взагалі зимові свята у мене асоціюються з:

Дитинством та рідним селом моїх батьків!

А один з найтепліших спогадів про новорічні свята з дитинства, це:

Звичайно ж, отримання подарунків :)

Хотілося би побажати читачам «Нотаток»:

Здоров’я, щастя, радості у Новому році, і побільше слухати якісної музики!

Віктор Янцо (Rock-H)

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *